Kamilo Ruzicka oljemålning

432794

KAMILO RUZICKA (1899-1972): Skördetider, signerad och daterad Kamilo Ruzicka 1960, olja på duk, ca 73x 92 cm

Fack 42

Kamilo Ruzicka oljemålning

Budhistorik

2017-01-11 kl 19:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.