Ulla Forsell

432790

ULLA FORSELL, glas, signerade och daterade Ulla -75, cuppa i polykrom glasmassa, höjd ca 24 cm

Varierande höjd

Glas, Övrigt glas, Design

Ulla Forsell

Budhistorik (4 bud)

3003465
3001699
2995923
950
2995872
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.