Stig Borglind gravyr

432789

STIG BORGLIND (1892-1965): "Midsommar", signerad Stig Borglind med dedikation, etsning och torrnål, ca 19,5x19,5 cm

Fack 16

Stig Borglind gravyr
Budhistorik (9 bud)
3004981
650
3004575
600
3004979
600
3004575
550
3004587
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.