Stig Borglind gravyr

432788

STIG BORGLIND (1892-1965): "Strandäng", signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, ca 19,5x21,5 cm

Fack 22

Stig Borglind gravyr

Budhistorik (7 bud)
3004549
600
3004533
550
3004505
500
3004399
450
3004383

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.