Stig Borglind etsning

432785

STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II" signerad Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm

Gulnad

Tavelvagn 15

Stig Borglind etsning
Budhistorik (6 bud)
3004580
750
3001293
700
3004578
700
3001293
2998704

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.