Olle Hjotzberg akvarell

432782

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Tulpaner, signerad och daterad Olle Hjortzberg -57, ca 30x22 cm

Olle Hjotzberg akvarell

Budhistorik (8 bud)
3002226
4 200
3000917
2 600
2998701
2 400
2997564
2997035
1 800

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.