Angelica Wiik färglitografi

432778

ANGELICA WIIK (född 1960): "Druvan", signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, ca 87x28 cm; oramad

Rum 9, Vagga 3

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3004204
3004576
950
3004204
900
3000272
850
2999671

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.