Tor Hörlin olja

432776

TOR HÖRLIN (1899-1985): Sommarlandskap. signerad Tor Hörlin, olja på duk, ca 54x65 cm

UTSTÄLLD: Vårutställingen Nationalmuseum 19??,
Kunstmuseet Köpenhamn, Nutida Svensk konst 1942

Fack 25

Tor Hörlin olja

Budhistorik (14 bud)
3004455
900
3003037
850
3001413
3001352
750
2998312
700

Slutpris SEK:
900
82 EUR, 95 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.