Torsten Thunberg olja

432773

TORSTEN THUNBERG (född 1921): Dansös, signerad Thunberg, olja på duk, ca 73x38 cm

Fack 39

Torsten Thunberg olja

Budhistorik (12 bud)
3004457
3004456
1 400
3004452
1 300
3004416
3004365

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.