Skrivbord i sengustaviansk stil

432770

SKRIVBORD, s.k. partnersdesk, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny, beslag fothylsor i mässing, höjd 77, 132x87 cm

Ytskador, blekt, fothylsor samt lister saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att

Rum 8

Budhistorik (10 bud)
3003021
1 600
3002817
3003020
1 400
3002817
1 300
3002683

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.