Gunnar Norrman

432768

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): Träd, signerad och daterad G.Norrman 1949, litografi, 23/25, bildyta 47x23 cm

Tavelvagn 15

Gunnar Norrman
Budhistorik (3 bud)

3003204
3003141
2995698

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.