Tarik Hardaga oljemålning

432767

TARIK HARDAGA (född 1960): Stilleben med körsbär och porträtt av flicka, signerad T Hardaga, olja på pannå/collage, ca 107x76 cm

Rum 3

Tarik Hardaga oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3003112
2 800
3003068
2 600
3001983
2 400
3003067
3001983

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.