Jacob Hägg

432761

JACOB HÄGG (1839-1931): (2) Visby, signerad J Hägg, och daterad 1914 reps 1916, etsningar, ca 39x29 cm

Något gulnad

Fack 12

Jacob Hägg

Budhistorik (21 bud)
3003618
2995316
3003516
2995316
1 900
3003511
1 800

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.