Astrid Sylwan

432757

ASTRID SYLWAN (född 1970): 'Four season Four'' , signerad och numrerad 49/65, färgetsning, 25x25 cm

Fack 46

Astrid Sylwan
Budhistorik (16 bud)
3003327
2 400
3003472
3003327
3003471
1 900
3003327
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.