Roland Svensson

432754

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsvy i vinterskrud, signerad Roland S, 10/310, färglitografi, ca 40x29 cm

Något gulnad

Fack 22

Roland Svensson
Budhistorik (1 bud)

3003208
2017-01-10 15:01:26

2017-01-10 kl 15:24
Slutpris SEK:
27 EUR, 29 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.