Roland Svensson

432752

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn", signerad Roland S, 184/285/25, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm

Fack 21

Roland Svensson
Budhistorik (18 bud)
3001633
1 300
2997651
2997212
2996362
2997210
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.