Bordspendyl 1900-talets början

432751

BORDSPENDYL, 1900-talets början, svarvad svärtad trä, bronserad zink i form av kvinnofigur, höjd ca 35 cm

Nyckel saknas, urtavla med sprickor, glas med nagg, bronsering med slitage

Klockor/Ur, Bordsur, Metall

Budhistorik (22 bud)
2999061
2 400
3003437
2999061
1 900
3003435
1 800
2999061
1 700

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer