Bordspendyl 1900-talets början

432751

BORDSPENDYL, 1900-talets början, svarvad svärtad trä, bronserad zink i form av kvinnofigur, höjd ca 35 cm

Nyckel saknas, urtavla med sprickor, glas med nagg, bronsering med slitage

Klockor/Ur, Bordsur, Metall

Budhistorik (22 bud)
2999061
2 400
3003437
2999061
1 900
3003435
1 800
2999061
1 700

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.