Roland Svensson

432750

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vintermotiv, signerad och numrerad 33/360, tryckytans mått ca 24x42 cm

Fack 35

Roland Svensson

Budhistorik (16 bud)
3003200
3003102
3000063
3000063
900
3003101
850

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.