Fritz Lindström oljemålning

432749

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Vinterlandskap, signerad och daterad -19, olja på pannå, ca 15,5x23 cm

Fack 23

Fritz Lindström oljemålning

Budhistorik (32 bud)
3001583
4 800
3003062
4 600
3001583
4 400
3002819
4 200
3001583

Slutpris SEK:
4 800
436 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.