Caroline Lindberg oljemålning

432746

CAROLINE LINDBERG (samtida): "Skimmer", signerad ECC, olja på duk, ca 67x62 cm

Fack 21

Caroline Lindberg oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3003431
3 600
3003426
3 400
3003430
3 400
3003426
3 200
3003135

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.