Herman Axel Hägg

432743

AXEL HERMAN HÄGG (1884-1966): "Campanile Venedig'', etsning, signerad A H Hägg och stämpelsignerad och daterad 1914, ca 54x37 cm

Något gulnad

Herman Axel Hägg
Budhistorik (8 bud)
3003543
3003541
750
3003536
700
3001320
550
3001270
500

Slutpris SEK:
73 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.