Herman Axel Hägg

432743

AXEL HERMAN HÄGG (1884-1966): "Campanile Venedig'', etsning, signerad A H Hägg och stämpelsignerad och daterad 1914, ca 54x37 cm

Något gulnad

Herman Axel Hägg
Budhistorik (8 bud)
3003543
3003541
750
3003536
700
3001320
550
3001270
500

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer