Einar Jolin

432741

EINAR JOLIN (1890-1976): ''Utsikt mot Riddarholmen Stockholm'', signerad Jolin, 104/360, färglitografi, ca 45x55 cm

gulnad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 36

Einar Jolin
Budhistorik (16 bud)
3000257
2995955
3000256
2995955
950
3000255
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer