Einar Jolin

432741

EINAR JOLIN (1890-1976): ''Utsikt mot Riddarholmen Stockholm'', signerad Jolin, 104/360, färglitografi, ca 45x55 cm

gulnad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 36

Einar Jolin
Budhistorik (16 bud)
3000257
2995955
3000256
2995955
950
3000255
900

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.