Ann-Marie Jönsson oljemålning

432740

ANN-MARIE JÖNSSON (född 1937): Motiv av sommarträdgård, signerad AMJ, olja på duk, ca 91x80 cm

Rum 9

Ann-Marie Jönsson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3003616
3003615
3 800
3003607
3 600
3003614
3 400
3003607
3 200

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.