Carl Einar Figge Fredriksson oljemålning

432737

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson, otydlig datering, olja på duk, ca 46x38 cm

Fack 4

Budhistorik (17 bud)
3002116
3000296
2997016
3000295
950
2997016
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.