Fritz Lindström oljemålning

432736

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962), "Saltvatten (från Kullen)", signerad Fritz Lindström, daterad 1917, olja på pannå, ca 38,5x56 cm

Rum 20

Fritz Lindström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3001585
5 200
3002014
5 000
3001585
4 400
3002011
4 200
3001585
3 200

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.