Astrid Munthe De Wolfe oljemålning

432734

ASTRID MUNTHE DE WOLFE (född 1926): "Madeirabukett", signerad A.M.d.W., olja på duk, ca 60x45 cm

Tavelvagn 16

Budhistorik (28 bud)
3003381
2 800
3003217
2 600
3003380
2 600
3003217
2 400
3003379

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.