Helmer Osslund oljemålning

432732

HELMER OSSLUND (1866-1938): Fjällandskap med sjö, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på pannå, ca 27x26 cm

färgbortfall

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3003633
7 000
3003632
6 800
3003631
6 600
3003629
6 400
3003628
6 200

Slutpris SEK:
7 000
706 EUR, 839 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.