Gunnar Brusewitz blandteknik

432729

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Älgar, signerad och daterad -70, blandteknik, bildmått ca17x24 cm

Fack 44

Gunnar Brusewitz blandteknik
Budhistorik (20 bud)
3003739
7 400
3002454
7 200
3002454
5 400
3003738
5 200
3002454
5 000

Slutpris SEK:
7 400
673 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.