Johan II Till Pojke med blommor i hand

432723

JOHAN II TILL (Österrike 1827-1894): Pojke med blommor i hand, signerad och daterad Till Joh. 1853, olja på pannå, 29,5x37 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (13 bud)
3003657
9 000
3003655
8 200
2998839
7 600
2998837
7 400
2996142
7 200

Slutpris SEK:
9 000
908 EUR, 1 078 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.