Akvarell

432722

S. W.A MOYLE (1900-tal): Stenhus med trädgård, singerad och daterad 03, akvarell, ca 51x34 cm

Rum 6

Akvarell

Budhistorik

2017-01-10 kl 10:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.