Bord

432721

BORD, 1900-talets mitt, svartlackerade benställning, höjd ca 64, 136x44 cm

Slitage, ytskador

Rum 2

Bord

Budhistorik (3 bud)

3003252
2995810
2994934

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.