Bokskåp England

432718

BOKSKÅP, omkring 1900, England, fanérat i mahogny, dörrespeglar med floral dekor, 2-delat, höjd ca 217, 102x41 cm, nyckel finns men passar endast till ett lås

Slitage och skador,

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i Utlämningen

Rum 15

Bokskåp England

Budhistorik (18 bud)
3003149
1 800
3003126
1 700
3002842
1 600
3002690
3002838
1 400

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.