Trädgårdsurnor

432717

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, cement, releifdekor, sannolikt efter antik förlaga, tvådelad, höjd ca 92, diameter 62 cm

Skador

Diverse

Trädgårdsurnor

Budhistorik (20 bud)
3003824
5 200
3003818
5 000
3003817
4 800
3003817
4 600
3003816
4 400

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer