Trädgårdsurnor

432717

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, cement, releifdekor, sannolikt efter antik förlaga, tvådelad, höjd ca 92, diameter 62 cm

Skador

Diverse

Trädgårdsurnor

Budhistorik (20 bud)
3003824
5 200
3003818
5 000
3003817
4 800
3003817
4 600
3003816
4 400

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.