Tamburmajor

432708

TAMBURMAJOR, 1900-talets mitt, lackerad bok, höjd ca 197 cm

Bruksslitage

Rum 12

Tamburmajor

Budhistorik (14 bud)
3003156
1 600
3003109
3003155
3003109
1 300
3003124

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.