Monterskåp Louis XV stil

432707

MONTERSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XV stil, fanerad i valnöt med intarsia, mässingsdetaljer, höjd 178, 77x44 cm, nyckel saknas

Skador sprickor fanerbortfall

Rum 11

Monterskåp Louis XV stil

Budhistorik (36 bud)
3002862
4 800
3002848
4 600
3002860
4 400
3002848
4 200
3002810

Slutpris SEK:
4 800
490 EUR, 569 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer