Monterskåp Louis XV stil

432707

MONTERSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XV stil, fanerad i valnöt med intarsia, mässingsdetaljer, höjd 178, 77x44 cm, nyckel saknas

Skador sprickor fanerbortfall

Rum 11

Monterskåp Louis XV stil

Budhistorik (36 bud)
3002862
4 800
3002848
4 600
3002860
4 400
3002848
4 200
3002810

Slutpris SEK:
4 800
484 EUR, 575 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.