Monterskåp gustaviansk stil

432706

MONTERSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mässingsdetaljer, fanerad i bl a teak, höjd 153, 88x38 cm, nyckel och hyllplan saknas

Hyllplan och nyckel saknas, bruksslitage

Rum 21

Monterskåp gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
3003613
5 400
3003610
5 200
3003603
5 000
3003608
4 800
3003603
4 600

Slutpris SEK:
5 400
545 EUR, 647 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.