Monterskåp gustaviansk stil

432706

MONTERSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mässingsdetaljer, fanerad i bl a teak, höjd 153, 88x38 cm, nyckel och hyllplan saknas

Hyllplan och nyckel saknas, bruksslitage

Rum 21

Monterskåp gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
3003613
5 400
3003610
5 200
3003603
5 000
3003608
4 800
3003603
4 600

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer