Monterbord

432705

MONTERBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV stil , fanerad i teak, mässingsdetaljer, höjd 75, 101x62 cm, nyckel saknas

Bruksslitage, ytskador, dekordelar saknas

Rum 16

Monterbord

Budhistorik (12 bud)
3003729
3003513
2 800
3001111
2 600
3001578
2 600
3001111

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.