Monterbord

432705

MONTERBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV stil , fanerad i teak, mässingsdetaljer, höjd 75, 101x62 cm, nyckel saknas

Bruksslitage, ytskador, dekordelar saknas

Rum 16

Monterbord

Budhistorik (12 bud)
3003729
3003513
2 800
3001111
2 600
3001578
2 600
3001111

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer