Oscar Reuterswärd tusch

432703

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Perspective Japonaise, signerade Oscar Reuterswärd, tusch på japanpapper samt tusch på akvarellpapper, ca 26x19 respektivce 30x22 cm

Fack 14

Oscar Reuterswärd tusch

Budhistorik (25 bud)
3003234
3003245
1 900
3003234
1 800
3003243
1 700
3003234
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.