Oscar Reuterswärd tusch

432703

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Perspective Japonaise, signerade Oscar Reuterswärd, tusch på japanpapper samt tusch på akvarellpapper, ca 26x19 respektivce 30x22 cm

Fack 14

Oscar Reuterswärd tusch

Budhistorik (25 bud)
3003234
3003245
1 900
3003234
1 800
3003243
1 700
3003234
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer