Vicke Lindstrand skål Kosta

432700

VICKE LINDSTRAND, skålfat, 1950-tal, Kosta, otydligt signerad Kosta LS 599, ca 45x15 cm

Glas, Konstglas

Monter 3

Vicke Lindstrand skål Kosta

Budhistorik (1 bud)

3002466
2017-01-09 21:19:18

2017-01-10 kl 12:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.