Bonad 1900-tal

432696

BONAD, 1900-tal, Egypten, motiv med elefanter, giraffer och fåglar, ca 175x325 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Egypten

Mattor/Textilier, Väggbonader

Bonad 1900-tal

Budhistorik (39 bud)
3003873
6 000
3003876
6 000
3003873
5 800
3003875
5 600
3003873
5 400

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.