Oljemålning

432689

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR )1800-tal): Kustmotiv med segelbåt och roddare i månsken, olja på duk, ca 68x82 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (33 bud)
3002158
4 200
3002143
3002142
3 800
3002137
3 600
3002135
3 400

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.