Karta Bavaria

432687

KARTA, 1700-tal, Bavariae Pars Superior, delvis kolorerad, ca 56x48 cm

Veck, skador

Böcker/Kartor, Kartor/Atlaser, Konst, Grafik

Fack 51

Karta Bavaria
Budhistorik (3 bud)

3001584
3001470
2995837

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.