Aram Norrman oljemålning

432683

ARAM NORRMAN (1895-1956): Hästar i landskap, signerad och daterad Aram N--n 24, olja på duk, ca 63x73 cm

Aram Norrman oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3002403
1 300
3002406
3002403
3002348
3001558
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.