Läsbord 1800-tal

432680

LÄSBORD, 1800-talets slut, fanerad i valnöt och mahogny, höj och sänkbart, minimihöjd 72, 89x44 cm

Rum 21

Läsbord 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
3002146
4 400
3002152
4 200
3002146
3002150
3 800
3002146
3 600

Slutpris SEK:
4 400
444 EUR, 527 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.