Läsbord 1800-tal

432680

LÄSBORD, 1800-talets slut, fanerad i valnöt och mahogny, höj och sänkbart, minimihöjd 72, 89x44 cm

Rum 21

Läsbord 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
3002146
4 400
3002152
4 200
3002146
3002150
3 800
3002146
3 600

Slutpris SEK:
4 400
449 EUR, 521 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer