Matgrupp 1960-tal

432677

MATGRUPP, 5 delar, 1960-tal, fanerade i bok och teak, bestående av 4 stolar, sitthöjd 42, matbord med 2 iläggsskivor, höjd 73, diameter 108, totallängd 198 cm

Bruksslitage, 1 sits lös, slitage på stolssitsarnas tyg

Rum 21

Matgrupp 1960-tal

Budhistorik (28 bud)
2997785
4 800
3002511
4 600
2997785
4 400
3002506
4 200
2997785

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.