Stolar

432676

STOLAR, 4 st, samtida, klädda i svart skinn, benställning i bortsat stål, etikettmärkt "Marmorhuset Denmark", sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, en stol med lagning

Rum 2

Stolar

Budhistorik (3 bud)

2994957
2998646
2994957

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.