Simson besegrar ett lejon

432674

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal eller äldre); Simson besegrar ett lejon, bemålat ben på träpannå, ca 22,5x11 cm

Skador

Konst, Äldre måleri, Diverse

Monter 3

Simson besegrar ett lejon

Budhistorik (52 bud)
3002186
8 400
3002185
8 200
3002177
8 000
3002183
8 000
3002177
7 800

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.