Vikskärm

432673

VIKSKÄRM, 1900-talets mitt, teak, genombrutet rutigt mönster, tredelad, ca 175x45 cm vardera

Bruksslitage, ytskador

Rum 3

Vikskärm

Budhistorik (24 bud)
3001768
3 400
3000561
3 200
3000683
3 200
3000561
2999219
2 800

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer