Hans Norsbo etsning

432670

HANS NORSBO (1897-1955): Interiör från zorngården, signerad och daterad Hans Norsbo -1942, etsning, 19x21 cm

Gulnad

Fack 40

Hans Norsbo etsning
Budhistorik (1 bud)

3000368
2017-01-08 10:06:01

2017-01-09 kl 17:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.