Förstärkare Gösta Bäckström

432669

GÖSTA BÄCKSTRÖM, förstärkare, 1950-60-tal, typ GM 28, skyltmärkt, bemålad plåt, ca 20, 37x27 cm

Ej funktionstestad, mindre bucklor

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Förstärkare Gösta Bäckström

Budhistorik (4 bud)

3001504
450
3001082
2996789
2994114

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer